Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal Sorumluluk Projeleri

 

 

Zeynep & Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

ŞİRKETİMİZİN VE BÖLGEMİZİN GURURU

ORACLE A.Ş. faaliyete başladığı 1987 yılından itibaren bir çok sosyal sorumluluk projesinin içinde olmuştur. Bunların arasında en gurur verici ve en önemlisi şirketimiz tarafından inşa edilerek Didim’e kazandırılan ve Bakanlığımıza hibe edilen Zeynep & Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’dir.

36 öğretim görevlisi, 13 derslik ve 352 öğrenciyle turizmin değişik alanlarında başarılı profesyoneller yetiştiren okulumuzun daha da gelişmesi ve sürekliliği için desteklerimiz devam etmektedir.

Şirketimiz , bölgemizde bulunan diğer okullara ulaşım için okul taşıtları hibe edip, basketbol, futbol ve benzeri spor sahaları inşa ederek daha sağlıklı ve başarılı eğitime desteğini sürdürmektedir.

Ayrıca çevremizin korunması, güzelleştirilmesi ve yine yöremizde iş imkanlarını arttıracak yeni proje çalışmalarımız yerel yetkili makamlar desteğinde devam etmektedir.

SPONSORLUK

Spor / Tenis

          Didim ORACLE A.Ş. olarak , sosyal sorumluluk projeleri ile topluma değer katmayı ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeyi amaçlamaktadır. Bu projeler, eğitimden çevreye, sağlıktan spora kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Sporun, bireylerin fiziksel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunarak toplumsal refahı artırdığına inanarak, özellikle tenis sporuna yönelik çeşitli destek ve yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Oracle İnşaat ailesi olarak, tenis sporunu destekleyerek, geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmeye ve toplumun spora olan ilgisini arttırmak için sosyal bilinçle hareket etmeye devam edecektir.BİZE ULAŞIN
Tüm taleplerinizi yanıtlamak için buradayız


E-posta Adresi

info@opdturkey.com

Telefon

+90 (256) 813 24 70

Adres

Altınkum Mahallesi Atatürk Blv. 50/A,
09270 Didim/Altınkum, Türkiye